sobota, 4 czerwca 2016

Pierwsza kartka mojej "Młodej"

Dzisiaj pochwalę się jaką moja "Młoda" zrobiła kilka dni temu swoją pierwszą kartke :). Wcześniej oczywiście bawiła się trochę moimi przydasiami. Były to jednak jedynie dziurkacze i wykrojniki (które nazywa kształtami). Młoda uwielbia pomagać mi przy BSie :).


Julianna lat 4 (prawie 5 jak lubi przypominać;)) wykonała kartkę na kolorowym tle. Na kosteczki 3D przykleiła dwie "dziewczynki" - jej zdaniem lewa to Ona a prawa to jej siostra cioteczna Ola. Julcia lubi wszystko co świecące i różowe, więc nie mogło zabraknąć kryształek oraz kokardek. A jak to prawdziwa młoda dama ubóstwia kwiatki.Dlatego też różyczki na kokardach. 

Rośnie mi mała asystentka :)

Kartka zgłoszona na wyzwania:

8 komentarzy:

 1. Wspaniałe są te pierwsze skrapowe początki, zastapi nas dziewczyna jak już odejdziemy na emeryturkę. Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepieknie! Dzieci uwzgledniaja najblizsze sercu osoby. Bardzo fajnie, że pomyslala o siostrze! Za kilka lat bedzie niezla konkurencją dla najbardziej zdolnych osob! Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepieknie! Dzieci uwzgledniaja najblizsze sercu osoby. Bardzo fajnie, że pomyslala o siostrze! Za kilka lat bedzie niezla konkurencją dla najbardziej zdolnych osob! Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam córkę Julkę i ta też uwielbia róż i brokat . Chyba te Julki to już tak mają :D Karteczka świetna, bardzo dziewczęca i mediowa:) Świetna robota. Za kilka lat będzie niezłą scraperką. Fajnie, że przyłączyliście się do naszej zabawy. Dziękuję w imieniu DT sklepu Od A do Zet :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękujemy za pokazanie nam pracy córki oraz za wzięcie udziału w naszej zabawie.
  Karteczka piękna. Wszystko dopracowane! Aż się nie chce wierzyć że to praca 4 letniej (prawie 5) dziewczynki!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny kolaż - czekamy zatem na kolejne prace młodej artystki :):) pozdrawiam Ki DT Art Piaskownica

  OdpowiedzUsuń
 7. Super sobie poradzila. Dziekuję za zabawe z art-Piaskownicą

  OdpowiedzUsuń
 8. интересная работа!спасибо,что творите с блогом Art Piaskownicą

  OdpowiedzUsuń