piątek, 27 grudnia 2013

Filcowe etui na klucze

Witajcie

Jest już po świętach. Mogę więc umieścić zdjęcia rzeczy które produkowałam przed Wigilią by podarować je członkom mojej rodziny. Zacznę od etui z filcu.

Jako że nie znam modeli telefonów komórkowych które posiadają faceci w mojej rodzinie wymyśliłam dla nich etui na klucze. Dla każdego inne w zależności od ich zainteresowań. W ten sposób zrobiłam:
- rybę skalara dla wujka,
-gitarę dla siostrzeńca Arka,
-kluczę dla narzeczonego kuzynki Rune.

Udało mi się zrobić jeszcze etui na kluczę dla szwagra.Zdjęcie jednak umieszczę w innym poście razem z etui na telefon zrobionym na prezent dla siebie :)
Do zrobienia etui wykorzystałam:
1.igły
2.podkład filc
3.mulina
4. kółko na klucze
5.wstążka cienka
6.koraliki
7.filofun zrobiony z kabelków
8.guzik brązowy

Pozdrawiam:)

2 komentarze:

  1. ten z kluczem bardzo mi się podoba:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super prezentują się takie pokrowce, fajna sprawa że łatwo się je robi a same one dobrze chronią telefon. Wasz wygląda super pozytywnie. Sama już zrobiłam kilka z motywami i jakoś się trzymają. Choć przyznam że daleko mi jeszcze do perfekcyjnego wyglądu. Od siebie dodam kilka pomysłów na ciekawe wzory jakie też można zrobić samemu http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-filcowe-etui-na-telefon/ - osobiście mi się najbardziej podoba potwór tylko trzeb go zrobić znacznie ładniej niż jest to pokazane. A ktoś może doradzić jak obszyć ładniej boki?

    OdpowiedzUsuń